Forum dyskusyjne
portalu fleszTECH
www.paczaj.tk/forum

Aktualny czas: 01-20-2020, 08:10 AM

Porozmawiaj na czacie:

Obserwuj fanpage:
Fanpage PaCZaJ TV

Czytnik RSS:
 MENU 
    PORTFOLIO     PORTAL FleszTECH     CZAT     Fanpage    Grupa na FB    PaCZaJ TV     Wyszukiwarka     FORUM     PORTAL InfoWiedza     FOTKI     MUZYKA     Co oferujemy?     FILMY     STREAMY     PLAYLISTY     Zasady korzystania     Forum do druku     Ogłoszenia     Wyszukiwarka globalna     DOWNLOAD     RSS     TAPATALK     KONTAKT    

Witaj! Rejestracja

Edycja postów na forum

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 1.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka osób zgłasza problemy z edycją postów, informuję że w tym szablonie forum żeby edytować post trzeba wybrać prawym klawiszem myszki przycisk Edytuj i otworzyć edycję w nowym oknie przeglądarki, nie pytajcie mnie dlaczego tak jest  Rolleyes  bo nie wiem i nie chce mi się szukać w kodzie szablonu  Big Grin

Jak komuś nie pasuje można sobie zmienić wygląd forum na standardowy  Icon_rolleyes

Odpowiedz
(03-26-2018, 03:41 PM)Seba napisał(a): Kilka osób zgłasza problemy z edycją postów, informuję że w tym szablonie forum żeby edytować post trzeba wybrać prawym klawiszem myszki przycisk Edytuj i otworzyć edycję w nowym oknie przeglądarki, nie pytajcie mnie dlaczego tak jest  Rolleyes  bo nie wiem i nie chce mi się szukać w kodzie szablonu  Big Grin

Jak komuś nie pasuje można sobie zmienić wygląd forum na standardowy  Icon_rolleyes

Właśnie zrobiłem inaczej (bo nie wiedziałem) i skasowałem sobie posta na temat AT 9100 w dziale Retro. Chciałem poprawić stylistycznie jedno zdanie. Wybrałem przycisk Edytuj lewym klawiszem, otworzyło mi się normalne okno edycji, poprawiłem co trzeba, wybrałem Aktualizuj i post zniknął. Da się go jakoś przywrócić?
Odpowiedz
(11-19-2019, 06:40 PM)mirekc napisał(a): Wybrałem przycisk Edytuj lewym klawiszem, otworzyło mi się normalne okno edycji, poprawiłem co trzeba, wybrałem Aktualizuj i post zniknął. Da się go jakoś przywrócić?

Spokojnie wszystko jest pod kontrolą, po prostu posty po edycji są moderowane, ma to zapobiec nadużyciom, np. gdyby ktoś po złości edytował posty i jakieś przekleństwa lub inne rzeczy tam chciał dodać  Big Grin takie posty potem ciężko kontrolować mi jako moderatorowi  Shy
Odpowiedz
A tak przy okazji odkopania tego tematu, edycja postów odbywa się już od dawna normalnie, zostało to naprawione, edycja możliwa od razu po kliknięciu przycisku   Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości