Forum dyskusyjne
portalu fleszTECH
www.paczaj.tk/forum

Aktualny czas: 01-18-2020, 12:00 AM

Porozmawiaj na czacie:

Obserwuj fanpage:
Fanpage PaCZaJ TV

Czytnik RSS:
 MENU 
    PORTFOLIO     PORTAL FleszTECH     CZAT     Fanpage    Grupa na FB    PaCZaJ TV     Wyszukiwarka     FORUM     PORTAL InfoWiedza     FOTKI     MUZYKA     Co oferujemy?     FILMY     STREAMY     PLAYLISTY     Zasady korzystania     Forum do druku     Ogłoszenia     Wyszukiwarka globalna     DOWNLOAD     RSS     TAPATALK     KONTAKT    

Witaj! Rejestracja

Dziwny problem z klawiaturą

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taki futerał z klawiaturą USB znają chyba wszyscy użytkownicy Larka, nawet ci, co sami nie mają. Bardzo wygodna rzecz.

Ostatnio jednak zauważyłem problem: na mojej klawiaturze nie działają klawisze „G”, „H” i spacja. Sprawa wydawała mi się prosta, w końcu jakość tych chińskich klawiatur jest jaka jest, pewnie gdzieś się jakieś ścieżki przerwały.
Jednakże po podłączeniu klawiatury za pośrednictwem huba USB, takiego chińskiego z przełącznikiem umożliwiającym ładowanie

okazało się, że wszystkie klawisze działają i to niezależnie od tego, czy hub pracuje w trybie „charge” z zewnętrzną ładowarką, czy też w trybie „OTG” – bez niej.
Rozumiecie coś z tego? A powiadają, że nie ma krasnoludków...
Odpowiedz
(11-23-2019, 04:04 PM)mirekc napisał(a): Rozumiecie coś z tego? A powiadają, że nie ma krasnoludków...

Mysli  gdyby usterka dotyczyła liter po skosie to bym to zrozumiał np. klawisze:   qaz lub 3efv  albo 6yjm wtedy można szukać usterki na folii ze ścieżkami (korozja lub przerwanie) ale w tym przypadku to chyba jednak winne krasnoludki  Zaskoczony
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości